دارای مجوز ISDP به شماره 124-16-12 از سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی
 

ویژگیهای فنی

• برای ارائه اینترنت پرسرعت به مجتمع های مسکونی و برج های تجاری، ابتدا با استفاده از دکل های اینترنت بی سیم، یک ارتباط با پهنای باند بالا از شبکه مرکزی آوا برید تا مجتمع یا برج مورد نظر انتقال می یابد. بطور موازی با بازدید و بررسی کارشناسان شرکت از مجتمع، نحوه تقسیم اینترنت بین واحدهای مجتمع مشخص می شود.
در حال حاضر با چهار روش این امر امکان پذیر است:
1. استفاده از خطوط تلفن (ADSL) : از طریق خطوط تلفن و با استفاده از فناوری +ADSL2 می توان اینترنت پرسرعت را با کیفیتی بالا ارائه داد.
2. استفاده از کابل شبکه (LAN) : در این روش اینترنت پرسرعت با کیفیت بسیار بالایی از طریق بستر کابل شبکه به واحد های مجتمع تحویل می گردد، خاطرنشان می سازد که پیش نیاز این روش وجود بستر مذکور در مجتمع می باشد.
3. استفاده از خطوط برق (PLC) : با فناوری PLC می توان اینترنت را سوار بر جریان برق ارائه داد. در این روش با اتصال مودم مخصوص به هر یک از پریزهای برق واحدها ،امکان اتصال به اینترنت میسر می شود.
4. استفاده از لینک های بی سیم (Wireless) : در این روش با نصب چند اکسس پوینت در محل های مناسب مجتمع، به ساکنین سرویس اینترنت ارائه می گردد. سپس با انتخاب روش مناسب، پهنای باند موجود بر اساس میزان سرعت درخواستی هر واحد، تقسیم و همه واحدهای مجتمع در کوتاهترین زمان ممکن به اینترنت پرسرعت دسترسی خواهند داشت.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از ساعت 8:30 الی 17 با کارشناسان ما از طریق شماره 0000 96 42 021 تماس حاصل فرمایید.

© 2011 Avabarid Rasaneh Company Inc. All Rights Reserved.

This site has been generated using ParsianCMS , Copyright ParsianDP Networks 2004-2011