دارای مجوز ISDP به شماره 124-16-12 از سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی
 

شبکه خصوصی مجازی(VPN)

راه‌اندازی شبکه‌های اختصاصی مجازی (VPN) برای برقراری ارتباط بین دفاتر پراکنده سازمانها، شرکتها و موسسات

در سازمانهایی که دارای دفاتر پراکنده در سطح ملی یا بین المللی می باشند، نیاز به برقراری ارتباط سریع بین دفاتر بسیار ضروری است که این مهم با روشهای گوناگونی انجام می شود. یکی از مقرون به صرفه ترین روشهای ارتباطی در برخی شرایط استفاده از شبکه خصوصی مجازی (VPN) می باشد.

شبکهٔ خصوصی مجازی (Virtual Private Network : VPN)، شبکه‌ای است که اطلاعات در آن از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت جابه‌جا می‌شود اما در عین حال با استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری و با تصدیق هویت (به انگلیسی: Authentication)، این ارتباط هم‌چنان اختصاصی باقی می‌ماند.

اتصال مراکز پراکنده یک سازمان با استفاده از شبکه خصوصی مجازی مزایای بسیاری در گردش اطلاعات سازمانها بهمراه خواهد داشت که مهمترین آنها عبارتند از :

•    سرعت نصب و راه‌اندازی بسیار مناسب
•    حذف محدودیت فیزیکی برای کاربران
•    قابلیت تغییر مکان در کمترین زمان ممکن
•    امکان برقراری ارتباط بین مراکز دورافتاده یا صعب‌العبور
•    امکان تامین ارتباط اینترنتی برای یکی شعبه / دفتر مرکزی و مدیریت یکپارچه دسترسی به اینترنت و ارتباطات فراسازمانی
•    امکان یکپارچه‌سازی سیستم تلفن داخلی پرسنل بدون نیاز به در اختیار داشتن شبکه تلفن شهری در تمام دفاتر و پرداخت هزینه‌های مربوطه

متخصصین واحد شبکه شرکت رسانه آوابرید آمادگی دارند تا به درخواست سازمانها، امکان ایجاد شبکه‌های محلی و فرامحلی و یکپارچه‌سازی ارتباطات داده در سازمانها را بررسی و فراخور نیاز هر یک از شرکتها، پیشنهادی متناسب تهیه و ارائه نمایند.

 

© 2011 Avabarid Rasaneh Company Inc. All Rights Reserved.

This site has been generated using ParsianCMS , Copyright ParsianDP Networks 2004-2011